Dobrovolnictví

Darujte svůj čas a pomozte tak těm, kteří to potřebují. Buďte součástí organizace, která pečuje o mnoho seniorů v našem regionu.
20191123_170833

Zapojte se do Sbírky potravin

Sbírka potravin je tradiční celorepubliková akce, která se koná vždy 2x ročně - na jaře a na podzim a realizujeme ji ve spolupráci o Tesco Sušice. Při sbírce potravin darují nakupující trvanlivé potraviny pro potřebné. Pokud máte chuť se zapojit do akce, můžete pomáhat s rozdáváním letáčků u vstupu nebo tříděním potravin od dárců. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Lenku Krátkou na tel. 731 402 920 nebo na lenka.kratka@susice.charita.cz 

Kašperské Hory  (7)

Pomáhejte s Tříkrálovou sbírkou

Zapojte se do tradiční Tříkrálové sbírky a pomáhejte lidem v nouzi jako koledník, koordinátor anebo dárce. Každý rok se lidé ve městech, obcích i těch nejmenších vesničkách těší na koledu a požehnání.  

Chcete vědět více informací?

IMG_20191028_114409

Staňte se dobrovolníkem při realizaci aktivit pro seniory nebo děti

Láká Vás pomáhat ostatním? Věnovat svůj volný čas něčemu prospěšnému nebo někomu, komu by Vaše pomoc opravdu pomohla? Dobrovolnictví je skvělou možností naplnění. Můžete se zapojit do našich aktivit se seniory nebo do aktivit našeho volnočasového klubu Jonáš.

Pokud se chcete zapojit jako dobrovolník, kontaktujte nás na tel. 731 402 914 nebo info@susice.charita.cz