Reference

Reference a zpětná vazba je důležitou součástí naší práce. Díky podnětům od klientů můžeme stále zlešovat kvalitu poskytovaných služeb. Velmi si vážíme poděkování a ocenění práce pečovatelek a některé reference se souhlasem klientů uveřejňujeme.  

"Ráda bych velmi poděkovala pečovatelkám Oblastní charity Sušice za pravidelnou péči o mojí maminku paní Věru Knížkovou z Hartmanic. Vaše služba mi byla velkou pomocí a oporou v posledních letech péče o maminku. Velmi milá byla Vaše účast při posledním rozloučení s naší maminkou a babičkou. Děkujeme Vám také za krásný květinový dar a hlavně za Váš příklad obětavé a citlivé služby bližnímu. S úctou Dana Brychtová s rodinou."

"Vážený pane řediteli, 
přísloví praví, že v nouzi poznáš přítele. Doslova a do písmene to platí v mém případě. Od roku 1997 jsem se staral o svoji matku, Zdenku Svátovou, narozenou v roce 1926. Jak léta přibývaly, její zdravotní stav se komplikoval a v loňském roce v květnu si při pádu zlomila nohu. Díky lékařům v nemocnici Klatovy a Sušice se podařilo zlomeninu zaléčit s tím, že se stala zcela imobilní a odkázaná na péči okolí. V srpnu loňského roku jsem se rozhodl, že matku z nemocnice odvezu , aby zbytek života strávila v kruhu rodiny co možná v důstojném prostředí a pohodě. Toto by však nebylo možné bez pomoci Vaší organizace. Při mé žádosti o pomoc s celodenní péčí o matku ,Vaše kolegyně s velkou ochotou a ze dne na den zajistily vše potřebné a o matku se ihned začaly starat s příkladnou péčí a nasazením. Po dobu více jak pět měsíců se tak staly součástí naší rodiny a jak pozvolna dohoříval plamínek života mé matky, jejich péčí a přístupem byl její odchod z tohoto světa důstojný."

Vážený pane řediteli,  rád bych Vaším prostřednictví chtěl vyslovit úctu a poděkování Vašim spolupracovnicím, které se o moji matku s péčí, nasazením a velkou tolerancí k jejímu stavu, staraly. Jana Plasová, Gabriela Němcová, Aneta Beranová, Lenka Urbanová, Milena Petružálková, Denisa Marešová, Zdeňka Pretlová a Irena Polenová prokázaly nejen velkou dávku profesionality, ale v dnešní době nezvykle velkou dávku empatie a lidskosti. Za to velký dík jak jim, tak i všem lidem v Oblastní charitě Sušice, kteří k tomu přispěli. S úctou a vděčností   Zdeněk Sváta."

Vážená paní vedoucí,
když jsem objednávala pečovatelskou službu vzhledem ke zhoršujícímu se mému zdravotnímu stavu, neměla jsem jasnou představu, co všechno to bude znamenat a jak dlouho může být tato služba poskytována. Během těch let a zvlášť v posledních měsících jsem si uvědomila, že jsem kdysi správně volila Oblastní charitu Sušice. Velice oceňuji velmi vstřícný postoj paní Andrey Rajtmajerové - koordinátorky střediska Kolinec, zvlášť si cením jejího lidského přístupu a snahy pomoci za všech okolností. Vážím si nelehké práce pečovatelek, protože vím, že vykonávají práci náročnou fyzicky i psychicky. Zdraví a děkuje klientka K.

Vážená paní K., v této nelehké době takové poděkování opravdu potěší a dodá další pozitivní energii a ujištění, že svou práci děláme s láskou a rády. Děkuji Vám za celý kolektiv Oblastní charity Sušice, Ing. Štěpánka Brabcová – vedoucí sociálních služeb

Někdy naše klienty provázíme až do posledních dnů jejich života. Vážíme si poděkování od rodiny.

188723978_823152275281302_3779142497612206920_n